“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Duvara Göre Boya Seçimi Nasıl Yapılır

Duvara göre boya seçimi nasıl yapılır? Duvara bakarak doğru boyayı seçimi yapılabilir mi? Yapabilirsiniz tabii ama eğer bu noktada duvardaki boya hakkında doğru bir tespit yapamazsanız işiniz kötü olabilir. Neden deseniz ayrı kimyada boyalar bir biri ile bağdaşmaz ve yapışma sağlayamaz.
Boyanacak yerin boyasının cinsini anlamak için bizler boyacı ustası olarak dokunarak analarız.
Sonrasında boya tespiti yapıldıktan sonra sıra renk seçimine gelecek rengine daha kolay karar verebilmek için mutlaka katalog kullanın.
Asla internet ortamından ve ya ekrandan renk seçimi yapmayın.
Aslında renk konusunda titiz ve hassas iseniz size boyacı ustası olarak tavsiyem mutlaka belirli bir alana prova uygulaması yapılmalıdır.
Renk seçimi yapılırken odanın mekanın ışık durumu kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır.
Güneşin doğal ışıkları günün hangi saatinde ve ne kadar aydınlatıyor bunu bilmeniz sizin renk seçiminde nasıl bir yol izlemenizi belli eder.
Sizler boya çalışması yapılırken mekanlarınızda hangi koşullarda mekanınızda eşyaların bulunulacağı da düşünülerek ona göre değerlendirerek boyada renk seçimi yapılmalıdır.
Bizim usta olarak uyguladığımız ve edindiğimiz tecrübe ile ortaya çıkan sonuç bazı renkler doğal ışık ve elektrik ışığı altında tamamen farklı görünür.
Seçilen rengin mekandaki eşyalara uyum sağlaması için boyalı alanın etrafına özellikle tercih edilen eşyalar konulup düşünülmelidir.
Dekotaratif Boya Ustası mekana ve eşyalara göre seiçim yapmanızda size tavsiyede bulunursa sizler bir renk belirlememişseniz tavsiyesini dinleyin.
Bizler yılların verdiği tecrübe ile sizlerin sorunlarına uzman kişiler olarak cevap veririz.
Yapmanız gerek nasıl olursa olsun sorununuzu bizim ile paylaşın.
Bütün sorunlarınızı cevaplayalım.
Sayfamızın soru soru bölümüne aklınıza gelen her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.