“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Duvar Çıta Ustası

778 görüntülenme

Duvar çıta ustası kesinlikle işinde uzman deneyimli ve tecrübeli olmalıdır. Çıta uygulaması yaparken mutlaka çalışma yapılacak mekanda keşif yapmak gerekir.

Duvar çıta ustası kesinlikle işinde uzman deneyimli ve tecrübeli olmalıdır. Çıta uygulaması yaparken mutlaka çalışma yapılacak mekanda keşif yapmak gerekir. Ben çıta dekorasyonu yapmadan önce müşterim ile mutlaka bir randevu üzere sözleşip çalışma yapacağım yere gidiyorum.
Burada uygulama yapmamı istedikleri duvarı mutlaka gözden geçirip bakıyorum. Olası engeller ve aksiliklere sebep olacak durumlar var mı öncesinde tespit ediyorum.Duvar Çıta Ustası
Duvarın enine ve boyuna ölçülerini aldıktan sonra müşterim ile oturup nasıl bir model istediğine dair zevkini soruyorum. Kendisinin bana beğendiğin modellere dair görsel verebileceğini varsa benimle paylaşmasını istiyorum. Eğer bir görsel elinde yoksa hayalen kağıt kalem İle çizmesini istiyorum.
Gayem burada müşterinin zevki doğrultusunda bilgiye erişmektir. Sonrasında ona göre teklif ona göre tasarım hazırlamak. Çıta uygulaması istenen duvarın resmini çekiyorum.

Duvar Çıta Ustası

Bu resimi bilgisayarıma aktararak üzerinde müşterime bir çok farklı tasarım yapıyorum. Bunların hepsini müşterime göndereyim bunlardan hangisini istediğini soruyorum. 
Müşterim benim gönderdiğim uygulamalardan belki beğenir belki beğenmez fakat kesinlikle ona ilham olur düşüncesi ile bilgi paylaşımını faydalı görüyorum. Zaten belirli bir yol aldıktan sonra proje kendiliğinden şekilleniyor.
Duvar çıta ustası mutlaka müşteriye nasıl bir çalışma yapacağını öncesinde tarif etmeli hatta bana kalırsa bir tasarım çizim ile göstermelidir.
İşin finalinde beklenmeyen durum ile karşı karşıya kalmamak adına öncesinde sorun teşkil edecek durumları ortadan kaldırmak gerekir. Hayalen sizler usta olduğunuz için aklınızda bir takım düşünceler belirebilir. Bunu karşınızdaki kişiye anlatıp aktaramıyorsanız hiçbir faydası yoktur.

Duvar Çıtalama
Bu sebeple mutlaka tasarım ve çizim çalışma ve uygulama öncesinde önemlidir. Bir çok kişi bunu yapabilecek beceri de kabiliyette değildir. Yalnız uygulama aşamasında hakikaten iyi bir ustadır. Bu bir işveren için yeterli olmaz.
Mutlaka değişen gelişen bir kafa yapısına sahip olmalısınız. Aksi taktirde yenilik karşısında eskir gidersiniz.

Ben ikinci kuşak ustayım. Babam da bu işi yapıyor. Kendisi gelenekçi bir usta olduğu için artık bir köşeye çekildi. Ben yenilikçi bir nesil olarak Her daim değişimi ve gelişen teknoloji ile yeni çıkan malzemeleri takip ediyorum.

Çünkü her şeyden haberdar olmak yeni çalışmalar ile alakalı bilgi sahibi olup müşterinin karşına öyle çıkmak fayda sağlayacaktır. Değişmeyen tek şey değişimdir diye bir söz hatırlıyorum. Yenilikçi ve modern düşünmek her zaman için kazandırır.
Sizlerde çıta uygulaması yapacaksanız mutlaka çıta ustası Olarak çalışacağınız kişiyi dikkatli seçmelisiniz.
Eka Yapı Dekorasyon
Erhan Usta Çıta Dekorasyonu

Duvar Çıtalama Ustası

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Hadımköy Çıta Uygulaması
Zekeriyaköy Çıta Uygulaması

Zekeriyaköy Çıta Uygulaması

Zekeriyaköy çıta uygulaması yaptıracaksanız bizler bu bölgede size hizmet ver...

1477 görüntülenme

Bağcılar Çıta Uygulaması

Bağcılar Çıta Uygulaması

Bağcılar çıta uygulaması yapan usta ararsanız bu bölgede hizmet veren bir fir...

1015 görüntülenme

Maltepe Çıta Uygulaması

Maltepe Çıta Uygulaması

Maltepe çıta uygulaması ile alakalı bizler sizlere hizmet veriyoruz. Bu b...

1524 görüntülenme

Ümraniye Çıta Uygulaması

Ümraniye Çıta Uygulaması

Ümraniye Çıta uygulaması yaparak bu bölgede defalarca kez farklı planları uyg...

1558 görüntülenme