“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Fayanslardan Kırmadan Kurtulmak İstiyorum

SL. Mutfağımın oturma bölümü komple fayans. Fayanslardan Kırmadan kurtulmak istiyorum fayansla kaplı alan yaklaşık 40 M2.rahatsızlığım nedeniyle inşaat tozu istemiyorum NE önerirsiniz?
Merhabalar olmuş olduğunuz soruya bir duvar kağıdı ustası olarak, boyacı ustası olarak ve yılların verdiği deneyim ile cevap olarak size şunu tavsiye edebilirim.
Son zamanlarda gelişen teknoloji ve değişen malzemelerle biz boyacı ustaları ve duvar kağıdı ustaları olarak bu nimetlerden faydalanmaktayız.
Sizin bahsettiğiniz durumun benzeri birçok yüzeyde karşılaşıyoruz.
Bizlerde sizin gibi bu tür sorunlu bölgelere ve duvarlara kısa zamanda temiz bir işçilik yapmak için farklı malzeme metotları geliyoruz.
İnşaat sektöründe malzeme satışı yapan firmalar gerek pazarda kendilerine yer edinebilmek için gerekse satış yapabilmek adına yeni nesil ürünler çıkartıyorlar.
Biz Duvar kağıdı ustası olarak bu malzemeleri yakından takip edip çalışmalarımızda kullanıyoruz. 
Mevcut fayanslarınızın üzerine astar sürülerek üzerine alçı uygulaması yapıp sonrasında duvar kağıdı yaptırabilirsiniz veyahut boya yaptırabilirsiniz.
Bu bahsettiğimiz astarı nerden bulacağınıza gelince yapı marketlerde satılmaktadır.
Bizlerde gidip bu tür yapı marketlerden malzemeler temin ediyoruz.
Ama kesinlikle reyon görevlisini satmak istediği ürünü değil de almak istediğiniz ürünü alın.
Çünkü oradaki satış yapan personel hangi firmanın malzemelerini satmak kendisine fazla kazandıracaksa pirim anlamında kendisine karşı sağlayacaksa o firmanın ürünlerini satmaya çalışıyor.
Sizler amatör insanlar olduğunuz için bunu bilemeyebilirsiniz ama bizler bu işin uzmanı olarak kaliteli firmaların sağlam ürünlerini kullanmaktayız.
Benim de size tavsiyem kesinlikle piyasada ün yapmış kalitesini ispat etmiş firmaların malzemelerini pulları.